O nas

Biuro rachunkowe EMPTOR jest firmą oferującą usługi księgowe dla firm od 2006 roku. Powołaniem naszego biura  jest pomaganie przedsiębiorcom w borykaniu się z problemami rachunkowo-podatkowymi. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów podatkowych. Oferujemy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadrowo płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy fachową obsługę i pomoc. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Posiadamy licencje Ministerstwa Finansów

Na przestrzeni lat zaufało nam wielu. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, spółki prawa handlowego i organizacje non-profit. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym. Współprace z klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie świadczonych usług. Nic co księgowe nie jest nam obce.

Napawa nas dumą świadomość o tym że nasi Klienci polecają nas innym, wszystkim, którzy aktualnie szukają dobrego i profesjonalnego biura rachunkowego, które poprowadzi wszystkie sprawy firmowe związane z księgowością, rozrachunkami, rozliczaniami podatkowymi, składaniem deklaracji PIT, VAT oraz Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).

Cieszymy się z takiej rekomendacji i liczymy na to, że Państwo również dołączą do grona naszych zadowolonych Klientów.

Zapraszamy więc do zapoznania się z zakresem naszych usług.